CS EN

Depilace

Depilace

DEPILACE TEPLÝM VOSKEM A CUKROVOU PASTOU JE ŘEŠENÍM NA DELŠÍ ČAS.

Depilace voskem a cukrovou pastou se používá téměř na všechny části těla – obličejové partie, podpaží, ruce, třísla – oblast bikin, zadeček a nejčastěji depilovanou oblastí jsou nohy. Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů.

NEŽ PŮJDETE NA DEPILACI

Před návštěvou do studia dbejte prosím o osobní hygienu. Před depilací by měla být pokožka suchá a zbavená mastnoty. Pro efektivní odstranění doporučuji, aby chloupky nebyly kratší než 0,5 cm, jako zrnko rýže.

(V oblasti bikin to znamená neholit se cca. 10-12 dní), aby se na depilační pásky zachytily skutečně chloupky všechny. Zároveň by ale neměly být delší než 1cm, protože nanášení vosku na dlouhé chloupky může nepříjemně tahat.

JAK ČASTO CHODIT NA DEPILACI?

Čím častěji docházíte na depilaci, tím jsou chloupky slabší, ve výjimečných případech mohou dokonce zmizet úplně. Interval návštěv je velmi individuální. Záleží na tom, jak rychle chloupky rostou. Dlouhotrvající efekt (2-8 týdnů v závislosti na pokožce)

Přijďte a vyzkoušejte, jak skvělý může být pocit hladké pokožky po dlouhé týdny. Perfektní výsledek je zaručen.